امدادخودرو های معتبر

امدادخودرو، کلمه ای که به محض آنکه به گوش ما میرسد معنی ان را امدادرسانی به خودروهای خراب شده میداینم.

مشخصات امداد خودرو معتبر ؟

امدادخودرها در سال های گذشته در انحصار شرکت های خودروسازی بوده است ولی در سال های اخیر شرکت های بخش خصوصی نیز در این حوزه بسیار خوب عمل کرده و توانسته اند خدمات گسترده ای در شهر های ایران و ازجمله تهران ارائه کنند.

امداد خودرو تهران
امدادخودرو ایران خودرو​

شرکت های بخش خصوصی که باید به صورت رسمی ثبت شده باشند و خودشان حداقل 5 یدکش نیسان و 2 مرکز تعمیرات تخصصی در شهر مورد فعالیت خود داشته باشند، تا شرایط درست را برای ارائه خدمات امدادی را داشته باشند.

امدادخودروهای تهران که در یک سال گذشته همانند قارچ سبز شده و هیچ مرکز درستی ندارند و با یک وب سایت الکی و ادرس های قلابی شماره های موبایل خود را درج کرده و با هزینه کردن درگوگل و تبلیغات با هزینه بالا در معرض دید مردم در گوگل قرار میگیرند، که این موضوع باعث مشکلات بسیاری شده است و در مواردی خودرو به محلی نا مناسب و توسط مکانیک های غیر متخصص تعمیر شده است که باعث خرابی بیشتر خودرو شده و نیز در مواردی دیده شده است که قطعات خودرو ها با قطعات غیر اصلی جابجا شده است.

برای اینکه مشکلات توضیح داده شده برای شما در مواقع خرابی خودرو رخ ندهد باید در گوگل سرچ کنید و از 4 لینک تبلیغاتی نتایج گوگل رد بشید و به لینک های معتبری که در سال های گذشته کار کرده اند و وب سایت آنها به صورت طبیعی و براساس اعتبار آنها گوگل نمایش داده است استفاد کنید.

نشانه لینک های تبلیغاتی دو حرف اول کلمه انگلیسی تبلیغات می باشد که با مخفف ad در کنار لینک ها نمایش داده میشود، لینک های تبلیغاتی برای شرکت هایی هستند که به صورت رسمی کار نکرده اند و با پرداخت هزینه های زیاد به گوگل در معرض دید شما قرار میگیرند.

امدادخودروهای داخل تهران باید در الویت اول باید تعمیرکار مستقر در شرکت با مالک خودرو صحبت کرده و مشکل را جویا شود و اگر مشکل را حدس زد امداد خودرویی که به سمت متقاضی میرود باید لوازم خراب شده خودرو را براساس حدس کارشناس شرکت همراه خود داشته باشند و در محل اقدام به بررسی دقیق تر کند و اگر امکان تعمیر وجود داشت تعمیر کرده و فاکتور رسمی بدهد، ولی اگر مشکل خودرو جدی باشد و امکان تعمیر وجود نداشته باشد باید خودرو با رعایت اصول ایمنی به مرکز مجازی که شرکت برای خود تعبیه کرده است منتقل شود و رسید خودرو را به مالک خودرو ارائه دهد.

امداد خودرو امدادخودرو تهران تعمیرات در محل یدک کش
امداد خودرو – امدادخودرو تهران – تعمیرات در محل – یدک کش

نکته: خودرو خود را با یدک کش به محل تعمیرگاه همراهی کنید و رسید خودرو خود را از کارشناس شرکت تحویل بگیرید و تحت هیچ شرایطی خود را به یدک کش ندهید تا خود شخصا خود را به تعیرگاه ببرد ونیز باید ذکر شود که به وب سایت هایی در گوگل زنگ بزنید که شماره ثابت محل خود را در سایت درج کرده باشند.

دراین مقاله یک مرکز امدادرسانی معتبر را به شما معرفی خواهیم کرد که بیش از  سال است که خدمات امدادی میدهد و به صورت طبیعی در نتایج گوگل دز سرچ کلمه امدادخودرو در رتبه های اول تا سوم نمایش داده میشود.

امدادخودرو امداد من با شماره تماس 44142363-021

همیشه درکنار شما

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدرخواست امداد